Барај:

Тип на Оглас:

Тип Недвижнина:

Град:

Централна позиција:

Радиус во километри:

Клучни зборови:PRODAZBA NA NOVI STANOVI

Оглас:

Тип на Оглас:

Продавам

Тип Недвижнина:

Стан

Адреса:

Скопје

Цена:

Цена по договор.

Креиран: 2012-07-22 09:56:00

Обновен: 2012-07-22 09:56:00

Детали:

Површина:

60

Контакт:

Име:

Zlatko

Телефон 1:

078335569

Извор:

www.reklama5.mk

Опис:

VI NUDIME MOZNOST DA KUPITE STANOVI PO EKSKLUZIVNI CENI VO FAZA NA GRADBA VO NASELBA GORCE PETROV ul. Mice Kozar br.19. KVADRATURI: - 58 m2 - 66 m2 So moznost za doplata za garaza ili parking mesto. MOZNOST STANOT DA SE KUPI SO KREDIT !!! TELEFONI ZA KONTAKT: 078335569 i 071399432

Наведената адреса нее пронајдена на мапата!Најави се:

Е-маил:


Лозинка:


Заборавив лозинка