Барај:

Тип на Оглас:

Тип Недвижнина:

Град:

Централна позиција:

Радиус во километри:

Клучни зборови:Trosoben stan od 70m2 vo Karpos

Оглас:

Тип на Оглас:

Продавам

Тип Недвижнина:

Стан

Адреса:

karpos 4

Битола

Цена:

Цена по договор.

Креиран: 2013-01-17 18:54:00

Обновен: 2013-01-17 18:54:00

Детали:

Површина:

70

Број на соби:

3

Контакт:

Име:

karpos

Телефон 1:

075-479-915

Улица:

karpos 4

Извор:

www.pazar3.mk

Опис:

prodavam trosoben stan na vlezot vo karpos do marketot sveti toma;stanot ima kujna,dnevna i dve golemi spalni plus dva balkuni i vizba,kujnata i kupatiloto se celosno renovirani so nova sanitarija,plocki i vodovod,cenata e povolna 640 evra m2Најави се:

Е-маил:


Лозинка:


Заборавив лозинка