Барај:

Тип на Оглас:

Тип Недвижнина:

Град:

Централна позиција:

Радиус во километри:

Клучни зборови:APARTMANI I SOBI KRUSEVO ( CENTAR )

Оглас:

Тип на Оглас:

Продавам

Тип Недвижнина:

Соба

Адреса:

Крушево

Цена:

Цена по договор.

Креиран: 2012-07-18 07:18:00

Обновен: 2012-07-18 07:18:00

Детали:

Површина:

100

Контакт:

Име:

DOAGA

Телефон 1:

078834053

Извор:

www.reklama5.mk

Опис:

SE IZDAVAAT APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO A MOZE I CELA KUKA IZDAVAM KUKA 2 KATA SO POSEBEN VLEZ VO CENTAROT NA KRUSEVO MOZE I POSEBNO SOBI. 1. NA PRVIOT SPRAAT IMA 4 SPALNI SOBI,TRPEZARIJA,KUJNA(KOMPLETNO OPREMENA), KAPATILO SO WC.KABELSKA TV. INTERNET KAPACITET 8+4 LICA. 2. NA VTORIOT KAAT IMA 1 DVOKREVETNA I 2 TROKREVETNI SOBI, KUJNA,KAPATILO,INTERNET, KABELSKA TV.DVD KAPACITET 8 OSOBI KATOVITE SE SO POSEBEN NADVORESEN VLEZ A VNATRESNO SE POVRZANI SO SKALI DOKOLKU SE RABOTI ZA POGOLEMO DRUSTVO.

Наведената адреса нее пронајдена на мапата!Најави се:

Е-маил:


Лозинка:


Заборавив лозинка