Барај:

Тип на Оглас:

Тип Недвижнина:

Град:

Централна позиција:

Радиус во километри:

Клучни зборови:Niva od 1600m2 vo Sveti Nikole

Оглас:

Тип на Оглас:

Продавам

Тип Недвижнина:

Плац

Адреса:

SV NIKOLE

Штип

Цена:

Цена по договор.

Креиран: 2013-07-22 19:15:00

Обновен: 2013-07-22 19:15:00

Детали:

Површина:

1600

Контакт:

Име:

Toni

Телефон 1:

077631765

Улица:

SV NIKOLE

Извор:

www.pazar3.mk

Опис:

Nivata se naoga vo sv nikole vo blizina na avtopatot za poveke informacii javete se na 077 631 765 !

Наведената адреса нее пронајдена на мапата!Најави се:

Е-маил:


Лозинка:


Заборавив лозинка