Барај:

Тип на Оглас:

Тип Недвижнина:

Град:

Централна позиција:

Радиус во километри:

Клучни зборови:Se prodava kuka vo Star Dojran 88m2

Оглас:

Тип на Оглас:

Продавам

Тип Недвижнина:

Куќа

Адреса:

Дојран

Цена:

4000000 Euro.

Креиран: 2013-06-13 20:24:04

Обновен: 2013-06-13 20:24:04

Детали:

Контакт:

Име:

Aleksandar

Телефон 1:

070308814

Извор:

www.oglasuva.me

Опис:

Se prodava kuka vo vo Star Dojra Star Dojran vnatresna povrsina od 88m2, dvorno mesto 381m2, so imoten list i za objektot i za zemjistetoto(privatizirano). Kukata e vo dobra sostojba, renovirana e 2004 godina,se naoga vo centralnoto podracje na Star Dojran, nad avtobuskata stanica, vednas do starata saat kula. Cena od 40000 evra so prostor za dogovor, bez zameni.

Наведената адреса нее пронајдена на мапата!Најави се:

Е-маил:


Лозинка:


Заборавив лозинка