Барај:

Тип на Оглас:

Тип Недвижнина:

Град:

Централна позиција:

Радиус во километри:

Клучни зборови:Барам Дом, Бесплатен пребарувач/огласувач на недвижнини во Македонија

Rss

Подреди: цена

Страница 61 од 1704, прикажани 20 од 34080 записи 60 61 62

Se izdava stan 30m2 vo Kisela Voda

Se izdava stan 30m2 vo Kisela Voda

Издавам Стан во Скопје

Se izdava namesten stan za studenti ili vraboteni.stanot se naoga na ulica ognjan prica br.26 vlez vtori sedmi stan vo naselba kisela voda i se sostoi od edna spalna soba,dnevna so kujna i...

Baraka vo Kumanovo - Shitet Baraka

Продавам Куќа во Куманово

Продавам Куќа во Куманово

Se prodava baraka vo kumanovo cena po dogovor. shitet baraka ne kumanov cmimi sipas marrveshjes. mob:071/678-431

Stan vo centar nad Stopanska Banka

Продавам Стан во Охрид

Продавам Стан во Охрид

Se prodava stan nad stopanska banka (amc)na 7 kat (gore ploca)+ lift so pogled na ezero 55m2 raspored: kujna ,dnevna i zasebna spalna jugoistocno orjentiran .bambusov parket,klima,golema...

Izdavanje kancelarija kaj stara rampa od 50m2

Издавам Стан во Скопје

Издавам Стан во Скопје

се издава полунаместен стан како канцелариски простор од 50м2 во близина на стара рампа.

Plac so Objekt (moznost za dogradba na kuka)

Продавам Плац во Прилеп

Продавам Плац во Прилеп

плац во близина на ул. александар македонски, ул. димо наредникот и спортската сала македонија, со покриен објект 6.5м*4.5м со можност за проширување(почната е постапка на легализација, па може да...

Itno se prodava nov namesten stan!

Продавам Стан во Охрид

Продавам Стан во Охрид

Se prodava kompletno namesten stan (kujna, spalna, dnevna, laminat, kupatilo, klima ured, kabelska itn...) od 36m2 na ulica vanco pitoseski br 12. stanot se naoga na 3ti kat (1+3) so sopstven...

Stan od 101m2 vo Crnice

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

Se prodava stan vo crnice, novogradba, koj se naoga na samata ulica vostanicka. stanot e golem 101m2 + 7m2 balkoni na prvi sprat i e so sleden raspored: dnevna,kujna, spalna, dve detski sobi i...

STAN OD 57m2 VO RASADNIK

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

Se prodava stan k.voda 57m2. so 3 sobi - 2 spalni, kujna, terasa. cena po dogovor

Stan vo Porta Kozle od 58 m2

Stan vo Porta Kozle od 58 m2

Продавам Стан во Скопје

Se prodavaat stanovi vo porta kozle od 58 m2 plus terasa, na 4 i 5 kat so pogled na severna strana. cena povolna.

Stanovi

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

Prodavame stanovi: -deloven 135m2 -1sprat: -58,30 + 5,20 terasa -77,00 + 5,20 terasa -2sprat: -77,00 + 5,20 terasa -potrkovje: -71,95 + 45 terasa -71,00 + 15 terasa

Se izdava stan vo Karpos 4 povolno

Se izdava stan vo Karpos 4 povolno

Издавам Стан во Скопје

Stanot e kompletno renoviran so 2 spalni sobi, kujna, dnevna i trpezarija vo edno, terasa, parno i kmplet namesten. cenata e 220 evra moze i da se namali. kontakt nevence 078-590-646

Stan vo Vlae, 58m2

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

Se prodava stan od 58m2 so edna spalna,se naogja vo vlae vo zgradata na neuromedika na treti sprat i e celosno opremen so nov mebel. cena po dogovor

Nov Stan vo strogiot centar na Prilep

Nov Stan vo strogiot centar na Prilep

Издавам Стан во Прилеп

атрактивен стан од 72m2 нa вториот кат во новоизграденaтa зграда"македонија 2". идеално лоциран во центарот на прилеп, не можете да добиете попогодно место за вашиот престој. секојa од...

Trosoben stan pokraj ezero do hotel Royal

Издавам Стан во Охрид

Издавам Стан во Охрид

- 2 kompletno opremeni spalni sobi - dnevna soba so trpezarija i kompletna kujna - 2 klima uredi - kablovska tv - wi-fi - pogled na ezero - lift - lokacija: vidi mapa moze da se smestat...

Stan vo centar-Ilindenska, 70m2

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

Prodavam stan vo centar, - na 100m od vlada na rm, na 200m od gradski park,so dve spalni, so dva toaleta (kupatilo i wc - renovirani),dve terasi. zgradata e gradena vo 1987g,od jna po site...

**Ubavo namesten 2-soben stan od 50m2**

Издавам Стан во Скопје

Издавам Стан во Скопје

ш. 8243 се изнајмува двособен стан од 50м2, комплетно наместен во карпош 4, со една спална, дневна соба, опремена кујна, трпезарија, купатило, со лифт без парно. погоден за млад брачен пар,...

Izdavam namesten stan 70m2

Izdavam namesten stan 70m2

Издавам Стан во Охрид

Se izdava potpolno namesten stan, blisku centarot na struga, pogoden za familija.

Stan vo Cair, 61m2

Stan vo Cair, 61m2

Продавам Стан во Скопје

Se prodava stan vo chair, 61 metar kvadraten, na visoko prizemje, so mozhnost za dogradba. stanot se naoga vednash do tineksot. broj za kontakt 071 200 365

Plac od 260 m2 so markica za zgrada P+5+potkr

Plac od 260 m2 so markica za zgrada P+5+potkr

Продавам Плац во Тетово

Plac so markica za zgrada p+5+potkrovje vkupno 1600m2

SMESTUVANJE NA PLOSTAD VO OHRID

Издавам Соба во Охрид

Издавам Соба во Охрид

***почитувани*** издавам соби во нова кука на плоштад во охрид-најстрог центар.собите се опремени со нови кревети,нови скавчиња,тв-кабелска во секоја соба,ви-фи безичен интернет,топла вода...

Страница 61 од 1704, прикажани 20 од вкупно 34080 записи 60 61 62

Најави се:

Е-маил:


Лозинка:


Заборавив лозинка