Барај:

Тип на Оглас:

Тип Недвижнина:

Град:

Централна позиција:

Радиус во километри:

Клучни зборови:Барам Дом, Бесплатен пребарувач/огласувач на недвижнини во Македонија

Rss

Подреди: цена

Страница 49 од 1704, прикажани 20 од 34068 записи 48 49 50

ITNO - Se prodavaat 7 nivi

ITNO - Se prodavaat 7 nivi

Продавам Плац во Гевгелија

Se prodavaat 7 nivi so vkupna povrsina od 9544 m2, vo s.miravci (opstina gevgelija). sekoja od nivnite ja ima slednava kvadratura: 1419 m2 706 m2 1382 m2 1582 m2 1542 m2 330 m2 ...

ZEMJA VO s.VIZBEGOVO, 3000m2

ZEMJA VO s.VIZBEGOVO, 3000m2

Продавам Плац во Скопје

Se naoga vo seloto vizbegovo na 10 metri od marketot delfin cenata po gledanje

Izdavame luksuzno namesten stan vo Kozle

Издавам Стан во Скопје

Издавам Стан во Скопје

Completely new and luxuriously furnished apartment available for rent in kozle. the apartment is on the third floor of a brand new house, located in a quiet residential street at the foot of...

Stan vo nas. Aerodrom, ul. V.Komarov, 80 m2

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

се продава трособен стан во населба аеродром во скопје на улица владимир комаров, 80 + 7 м2, 4/4 кат, со парно и лифт, одлично сочуван, климатизација, паркинг, нов безбедносен систем,...

Gradezno zemiste,2351m2

Gradezno zemiste,2351m2

Продавам Плац во Гевгелија

Se prodava gradezno zemiste od 2351 merti kvadratni pozadi terminalot.cena po dogovor 078238190 070238190

Dupleks vo Taftalidze 1, luks

Издавам Стан во Скопје

Издавам Стан во Скопје

одлично наместен 4собен стан на две нивоа во близина на оу војдан чернодрински,на 5ти кат со лифт,со сопствен паркинг ш.10876 сузана 078/636-663

Stan vo Ohrid-Centar, 56m2

Stan vo Ohrid-Centar, 56m2

Продавам Стан во Охрид

Se prodava stan vo ohrid na bulevar turisticka, centar, vednas do kam market,56 m2 ,1 sprat,so sopstveno parno,imoten list i so moznost za spojuvanje so sosedniot stan so ista kvadratura koj isto...

Se izdava vikendica so povrsina od 100m2

Se izdava vikendica so povrsina od 100m2

Издавам Викендичка во Кочани

Se izdava vikendica so povrsina od 1oom2, za nova godina(tri dena).vikendicata e so parno greenje,dve kupatila,satelitska tv. cena za izdavanje 18.000,00 denari.

Se bara stan za Nova Godina

Se bara stan za Nova Godina

Продавам Стан во Скопје

Se bara prazen stan za iznajmuvanje za nekolku dena vo period od 31 dekemvri do 2ri ili 3ti dekemvri. kontakt telefon: martin: 078/509-607 katerina: 070/305-550

Namestena soba za vraboteno devojce

Namestena soba za vraboteno devojce

Издавам Соба во Гевгелија

Namestena soba,internet,kabelska,klima,poseben vlez,do samiot centar na gradot.

Novogodisen popust na novi vselivi stanovi !!

Novogodisen popust na novi vselivi stanovi !!

Продавам Стан во Скопје

Novogodisen popust od vizija-dom na novi vselivi stanovi vo skopje -kljuc na raka: trosoben stan djorce petrov-42000eur trosoben stan n.lisice-52000eur trosoben stan rasadnik-51000eur dvosoben...

Plac od 330m2 vo Kocani

Plac od 330m2 vo Kocani

Продавам Плац во Кочани

Prodavam plac od 330m2 na ul. vasil glavinov vo kocani. izleguva na dve ulici. odlicna lokacija.

Продавам Викенд Куќа во Дојран

Продавам Викенд Куќа во Дојран

Продавам Куќа во Дојран

се продава викенд куќа на кп 1415/1, ко сретеново, стар дојран. објектот има сутерен од 37 м2 и приземје од 67 м2 со балкон од 13 м2. дворната површина е 487 м2, со директен пристап од ул.гоце...

PREKRASEN STAN VO CENTAR KAJ RADIO BRAN

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

Stan vo centar, na 2 kat od 5 kata vkupno so lift, so vkupna povrsina od 71 m2 (66m2+5m2 terasa), podrum od 10m2.stanot ima 2 spalni sobi, dnevna kujna, kupatilo so dzakuzi + toalet.se naoga vo...

SE IZNAJMUVA LUX. NOV STAN CENTAR-PARK

Издавам Стан во Скопје

Издавам Стан во Скопје

Se iznajmuva stan od 55 m/2 vo nova zgrada vselena celosno pred 1 mesec. stanot se naogja vo park, na ekstra lokacija, 500m do stadionot i 500m do vlada, so nov mebel i so nova bela tehnika, se e...

Prodavam stan

Prodavam stan

Продавам Стан во Скопје

Prodavam stan vo ajrodrom,avnoj sproti bazata namavrovo,67m2 so terasa i podrum vo odlicna sostojba,povelete pobrzo nema da zazalite

Se iznajmuva kamp prikolka

Se iznajmuva kamp prikolka

Издавам Соба во Охрид

Se iznajmuva kamp prikolka, opremena komplet i so friziderce :) lokacija vo kampot ,, livadista, - struga cena po dogovor tel kont, 076- 405-919

PLAC VO INDUSTRISKA ZONA PINTIJA

Продавам Плац во Скопје

Продавам Плац во Скопје

се продава плац во индустриска зона пинтија, на улица првомајска, поплочен со бекатон, има струја и има вода и е погоден за градба. цена по договор.

STAN VO K-4 EDNOSOBEN RUSKA ZGRADA!!!

STAN VO K-4 EDNOSOBEN RUSKA ZGRADA!!!

Продавам Стан во Скопје

Kupuvam stan vo k-4,ednosoben,ruska zgrada,moze i za renoviranje!!!! po moznost so prodolzen balkon!!!

Niva od 5700m2 vo mesto nareceno Jazbina

Niva od 5700m2 vo mesto nareceno Jazbina

Продавам Плац во Скопје

се продава нива 5,7 декари во место наречено јазбина помеѓу бунарџик и ајватовци до пат со струја и вода во населено место до автобуска станица поволно за градба.цена по договор. контакт 075-507-156

Страница 49 од 1704, прикажани 20 од вкупно 34068 записи 48 49 50

Најави се:

Е-маил:


Лозинка:


Заборавив лозинка