Барај:

Тип на Оглас:

Тип Недвижнина:

Град:

Централна позиција:

Радиус во километри:

Клучни зборови:Барам Дом, Бесплатен пребарувач/огласувач на недвижнини во Македонија

Rss

Пребарување: Kуќа Подреди: цена

Страница 1 од 184, прикажани 20 од 3675 записи 1 2 3

Продавам Куќа во Велес

Продавам Куќа во Велес

Kuka,prizemje,sprat i mansarda,za del od vnatresnosta,moze zamena ,stan,stara kuka zemjiste

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Куќа 120м2

Продавам Куќа во Охрид

Продавам Куќа во Охрид

се продава куќа 120м2 плус летна куја и дворно место 300м2. куќата се наоѓа во близина на автосалон пежо.

4.5 4.4

4.5  4.4

Барам Куќа во Скопје

Itno baram stan ili kyki ...okolina cair..butel xhon kendei topana..manesten ot 100 do 120 evra

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Куќа 120м2

Продавам Куќа во Охрид

Продавам Куќа во Охрид

се продава куќа 120м2 плус летна куја и дворно место 300м2. куќата се наоѓа во близина на автосалон пежо.

Заем брзо и итно во 24 часа

Заем брзо и итно во 24 часа

Барам Куќа во Неготино

Pozdrav, mi smo amerikanci i nudimo gotovinske kredite za bilo kojeg pojedinca ili poduzeća kojima je potrebna. naš kamatna stopa je 2% potpuna u svim područjima, osobito u ovim područjima: ...

Продавам Куќа во Гевгелија

Продавам Куќа во Гевгелија

Kuka vo centar na gradot od 110m2

Се продава барака во Тавталиџе

Се продава барака во Тавталиџе

Продавам Куќа во Скопје

се продава барака на улица лондонска, 70 квадрати со дворно место 230 квадрати. цена по договор

Заем брзо и итно во 24 часа

Заем брзо и итно во 24 часа

Барам Куќа во Неготино

Pozdrav, mi smo amerikanci i nudimo gotovinske kredite za bilo kojeg pojedinca ili poduzeća kojima je potrebna. naš kamatna stopa je 2% potpuna u svim područjima, osobito u ovim područjima: ...

Се продава барака во Тавталиџе

Се продава барака во Тавталиџе

Продавам Куќа во Скопје

се продава барака на улица лондонска, 70 квадрати со дворно место 230 квадрати. цена по договор

Продавам куќа на одлично место карши општина Чаир на сама главна улица

Продавам куќа на одлично место карши општина Чаир на сама главна улица

Продавам Куќа во Скопје

продавам куќа на сама главна улица карши општината чаир,60+33м2 станбен простор и 400м2 двор. можност за градба на приземје,2 спрата и подкровје.можност за издавање на деловен простор.чисти документи

Prodavam kuca i gobleni

Prodavam kuca i gobleni

Продавам Куќа во Охрид

Prodavam kuca na ulica momcilo jordanoski br.91 ohrid blisku e do gradskite bolnici ima 4 katovi prodavnica parno solarna energija. gobleni vilerovi 3 golemi i eden mal cena po dogovor

Se izdava garaza vo Debar Maalo

Se izdava garaza vo Debar Maalo

Издавам Куќа во Скопје

Se izdava nadzemna garaza vo debar maalo, 14 m2 moze da se koristi i za magacinski prostor, potocno sproti siz za stanovanje, ne e za prodazba, moze za pokratok i podolg period.

Izdavam sprat od kuka

Izdavam sprat od kuka

Барам Куќа во Скопје

So poseben vlez okolu 60m2 novo cisto vredi da se pogleda vo radisani

Продавам куќа на одлично место карши општина Чаир на сама главна улица

Продавам куќа на одлично место карши општина Чаир на сама главна улица

Продавам Куќа во Скопје

продавам куќа на сама главна улица карши општината чаир,60+33м2 станбен простор и 400м2 двор. можност за градба на приземје,2 спрата и подкровје.можност за издавање на деловен простор.чисти документи

Заем брзо и итно во 24 часа

Заем брзо и итно во 24 часа

Барам Куќа во Берово

здраво, ние сме американци и ние нудиме кеш кредити за било кој поединец или бизнис во неволја. нашите годишна каматна стапка е 2% целосно во сите области, особено во овие области се: *...

Kuka za iznajmuvanje

Kuka za iznajmuvanje

Продавам Куќа во Скопје

Se bara kuka od 300-500m2 stambena povrsina,obavezen dvneven prestoj 1-2 ne pomali od 80-100m2.dvor ednostran najmalku od 300m2 a moze i pogolem.namestana a moze prazna po dogovor.samostojna bez...

Prodavam kuca i gobleni

Prodavam kuca i gobleni

Продавам Куќа во Охрид

Prodavam kuca na ulica momcilo jordanoski br.91 ohrid blisku e do gradskite bolnici ima 4 katovi prodavnica parno solarna energija. gobleni vilerovi 3 golemi i eden mal cena po dogovor

Izdavam sprat od kuka

Izdavam sprat od kuka

Барам Куќа во Скопје

So poseben vlez okolu 60m2 novo cisto vredi da se pogleda vo radisani

Издавам куќа во Кисела Вода 100м2

Издавам куќа во Кисела Вода 100м2

Барам Куќа во Скопје

се издава куќа без газди во кисела вода. квадратурата изнесува 100 м2 во кои има 3 соби и купатило, со 200 м2 заграден двор каде се наоѓа сопствена гаража, тревник и тераса. има сопствено греење и...

Заем брзо и итно во 24 часа

Заем брзо и итно во 24 часа

Барам Куќа во Берово

здраво, ние сме американци и ние нудиме кеш кредити за било кој поединец или бизнис во неволја. нашите годишна каматна стапка е 2% целосно во сите области, особено во овие области се: *...

Страница 1 од 184, прикажани 20 од вкупно 3675 записи 1 2 3

Најави се:

Е-маил:


Лозинка:


Заборавив лозинка