Барај:

Тип на Оглас:

Тип Недвижнина:

Град:

Централна позиција:

Радиус во километри:

Клучни зборови:Барам Дом, Бесплатен пребарувач/огласувач на недвижнини во Македонија

Rss

Подреди: цена

Страница 162 од 1761, прикажани 20 од 35217 записи 161 162 163

Prodavam vikendica vo D.Sonje

Prodavam vikendica vo D.Sonje

Продавам Викендичка во Скопје

Prodavam vikend kuka od 250m2 vo d.sonje so plac od 630m2 i garaza

Smestuvajne vo Ohrid Rezervirajte!!

Издавам Соба во Охрид

Издавам Соба во Охрид

******* pozdrav od ohrid ********** vi nudime mnogu ubav smestaj vo blizina na diskoteka arena kukata e nova so ubavo uredeni sobi: novi...

STUDIO 2 BOBAN DO KOMERCIJALNA BANKA

Продавам Стан во Охрид

Продавам Стан во Охрид

Studio 2 se naoga ul.partizanska.bo blizina na :komercijalna banka, vila rimari,centar, ezeroto,nasproti crkvata sv.nikola.vo studioto ima : mini kujna so iventar, kupatilo , tv-kablovska,moja...

Izdavanje na garsonjera vo K. Voda od 26m2

Издавам Стан во Скопје

Издавам Стан во Скопје

се изнајмува комплетно наместена нова гарсоњера во кисела вода-стара рампа од 26м2. www.urbandom.com.mk

DRACEVO IZDAVAM DUKAN SPROTI POLIKLINIKATA EKSTRA LOKACIJA

DRACEVO IZDAVAM DUKAN SPROTI POLIKLINIKATA EKSTRA LOKACIJA

Издавам Деловен Простор во Скопје

Izdavam dukjan 18m2 vo centarot na nas.dracevo na ekstra lokacija sproti poliklinikata i policiskata stanica, na 20 metra od parkingot.dukjanot e tvrda gradba so pikovana fasada,termopan...

Ekskluzivni Studija

Издавам Стан во Охрид

Издавам Стан во Охрид

Izdavam ekskuzivni studija,sekoe studio raspolaga so sopstveno kupatilo,frizider,tv kablovska,zaednicka opremena kujna,i golema terasa.

Prodavam stanovi i deloven prostor

Prodavam stanovi i deloven prostor

Продавам Стан во Штип

Prodavam novi stanovi so povrsina 43, 50 i 90m2 i deloven prostor so povrsina 12, 53 i 60m2 (odgovara za sekakva namena). cena po dogovor,vo centarot na stip.

Plac od 500 m2 vo Cekostina-Ohrid

Plac od 500 m2 vo Cekostina-Ohrid

Продавам Плац во Охрид

Se prodava plac vo n. cekostina,ohrid,od 500 m2, so markica za gradba, osloboduvanje od plakanje komunalii. cena: 30 eur/m2.

STAN NA LENINOVA

STAN NA LENINOVA

Продавам Стан во Скопје

Stanot se naoga ulica leninova nad kaficot kala,na 5ti sprat so dve spalni,ne vselen nikogas.

Se Izdava stan pozadi Univerzalna sala

Издавам Стан во Скопје

Издавам Стан во Скопје

Real estates macedonia iznajmuva kompletno opremen nov stan pozadi univerzalna sala,odma do legend pub...raspolaga so 1 spalna,terasa,kupatilo,ac. cenata e 250 evra sifra:3628

Stan vo Topansko Pole 77m2 i podrum 10m2

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

Prodavam stan vo topansko pole na prizemje 77m2 i podrum 10 m2. stanot e renoviran so nova instalacija struja vodovod, pvc prozori... lociran e na severo- zapad .. vo blizina ima skolo, detska...

Stan vo Ohrid-centar se izdava ili prodava

Stan vo Ohrid-centar se izdava ili prodava

Издавам Стан во Охрид

Se izdava ili prodava stan vo centarot na ohrid luksuzno namesten- 51m2.cena po dogovor.

2 Krevetna soba za studenti i vraboteni

Издавам Соба во Битола

Издавам Соба во Битола

Izdavam dvokrevetna soba komplet renovirana, vo sobata ima tv so kablovska i internet, radijator za greenje, komplet renovirano novo wc, i nova kujna.vo kukata ne ziveat gazdite. uslovite se...

Издавам куќа

Издавам куќа

Барам Куќа во Скопје

издавам куќа во кисела вода, приземна, 50м2, со дневна и кујна, 2 соби за спиење, купатило. греење со термо и клима. погодно за 1 до 3 лица. за студенти, вработени, семејство. цена по договор.

Продавам плац во населба Пинтија

Продавам плац во населба Пинтија

Продавам Плац во Скопје

продавам плац во населба пинтија близу основното училиште . плацот е со големина од 680 м2 и е со маркица за гредење . цена по договор

Продавам Јужен Трособен стан во центарот на Охрид 81m2 со имотен лист ЦЕНА-РЕАЛНА

Продавам Стан во Охрид

Продавам Стан во Охрид

се продава трособен стан во урбана средина во градското подрачје на охрид позади школото братство единство населба крстѓамија со имотен лист- опис на станот. ориентација-јужен кат-4/7 со...

AGENCIJA DARMA DOMA VI NUDI !

Издавам Стан во Скопје

Издавам Стан во Скопје

***дарма дома издава стан во мичурин. станот е со 2 соби, 55м2,целосно опремен и наместен како на сликите, греење на струја, веднаш вселив , се издава за 2 или 3 девојчиња! 230...

Plac vo Katlanovo

Plac vo Katlanovo

Продавам Плац во Скопје

се продава плац во катланово во место во лака кај киселата вода покрај река цена по договор

Plac so markica za izgradba

Продавам Плац во Битола

Продавам Плац во Битола

Placot se naogja nasproti crkvata sv.nedela odma do magistralniot pat bitola-prilep. istiot e so kvadratura od 2.476 m2 i poseduva markica za izgradba cena po dogovor

Se izdava stan za studenti

Se izdava stan za studenti

Издавам Стан во Битола

станот се наоѓа кај траголникот. има 3 соби, две спални, дневна и кујна.

Страница 162 од 1761, прикажани 20 од вкупно 35217 записи 161 162 163

Најави се:

Е-маил:


Лозинка:


Заборавив лозинка