Барај:

Тип на Оглас:

Тип Недвижнина:

Град:

Централна позиција:

Радиус во километри:

Клучни зборови:Барам Дом, Бесплатен пребарувач/огласувач на недвижнини во Македонија

Rss

Пребарување: Продавам

Страница 1 од 1104, прикажани 20 од 22063 записи 1 2 3

Se prodava stan vo KISELA VODA

Se prodava stan vo KISELA VODA

Продавам Стан во Скопје

се продава стан во кисела вода спроти салатаа расадник 55m2 на петти кат станот е со чист имотен лист. станот има дневна соба со трпезарија, кујна и две спални соби. со станот следува и 2 подрума....

Куќа во нас. Ченто на убава локација !!!

Куќа во нас. Ченто на убава локација !!!

Продавам Куќа во Скопје

Prodavam kuka na ubava lokacija vo naselba cento. kukata e 150 m2 so 2 kupatila, 2 kujni, 1 golema dnevna soba so trpezarija od 35 m2, 5 sobi od 16 m2 i 2 ostavi. vo dvorot ima i podrum i garaza...

Куќа во нас. Ченто на убава локација !!!

Куќа во нас. Ченто на убава локација !!!

Продавам Куќа во Скопје

Prodavam kuka na ubava lokacija vo naselba cento. kukata e 150 m2 so 2 kupatila, 2 kujni, 1 golema dnevna soba so trpezarija od 35 m2, 5 sobi od 16 m2 i 2 ostavi. vo dvorot ima i podrum i garaza...

Prodavam trosoben stan vo Skopje sever

Prodavam trosoben stan vo Skopje sever

Продавам Стан во Скопје

Prodavam trosoben stan vo skopje sever, vednas do gimnazijata zef ljush marku, karsi porsche macedonia. 72 kvadrati, so dve terasi i podrum. parnoto e iskluceno po baranje na site stanari vo...

Polovno!!!!!!!!!!!

Polovno!!!!!!!!!!!

Продавам Стан во Битола

Eftini nedviznini vo bitola za prodazba i iznajmuvanje!!

mito hadzivasilev

mito hadzivasilev

Продавам Стан во Скопје

Prostran stan vo strog centar na skopje se prodava 3-soben stan od 91 m2 (80+11 m2 balkon) vo gradski zid vo strog centar na skopje(sproti stara zeleznicka stanica) na 2 kat/12. stanot se...

Викендичка во Суви Лаки

Продавам Куќа во Струмица

Продавам Куќа во Струмица

се продава викендичка во месноста суви лаки, на планината огражден. се состои од две идеални половини и вкупна површина од 150м2 (една половина е со квадратура од 75м2). секоја половина има голема...

ул."Цветан Димов"

Продавам Плац во Струмица

Продавам Плац во Струмица

се продава плац во месноста софилар, во непосредна близина на градскиот парк, со вкупна површина од 600 м2. плацот е во урбанизирана зона и со имотен лист.

Stan vo strog centar na Skopje

Stan vo strog centar na Skopje

Продавам Стан во Скопје

Se prodava 3-soben stan od 91 m2 vo gradski zid vo centar na skopje(sproti stara zeleznicka stanica) na 2 kat. stanot se sostoi od: 2-spalni sobi, dnevna, terpezarija, kujna, ostava, banja i wc....

Prodavam nov stan

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

Stanot e vo aerodrom, sproti poliklinikata, na 4tikat. ima 71m2 trosoben, so dve spalni,dnevna so kujna i trpezarija, banja i gostinsko wc i spajz. ima klima, lakiran parket, spanska sanitarija,...

NOVI NEVSELUVANI STANOVI SO IMOTEN LIST POPUST

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

извореден софистициран уникатен дизајн, оригинална и модерна средина каде што секој би сакал ваков дом, мирен и квалитетен живот исполнет со хармонија. изградба со квалитетни и сертифицирани...

Се продава простран стан во строг центар на Скопје – Вреди да се види

Се продава простран стан во строг центар на Скопје – Вреди да се види

Продавам Стан во Скопје

се продава трособен стан од 91м2 (80+11 m2 балкон) во скопје градски ѕид (спроти стара железничка станица) на 2 кат. станот се состои од: дневна соба, 2 спални соби, терпезарија, кујна, остава,...

пушкинова

пушкинова

Продавам Стан во Скопје

има 2вц од кој едното е реновирано

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН КАРПОШ

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

се продава стан од 55м2, со посебна спална, со многу поволна цена во скопје city tower објект кој поставува нови стандарди во урбаното живеење. бидете и вие сопственик на современ модерен и...

Se prodavaat dve kuki

Se prodavaat dve kuki

Продавам Куќа во Куманово

Dve kuki vo divjo nalelje potocno vo neposredna blizina na poranesen mini market ,kukite se trosptatni lepeni sekoja ima po 8 sobi i se povolni za golemi semejstva cena po dogovor,

Se prodavaat dve kuki

Se prodavaat dve kuki

Продавам Куќа во Куманово

Dve kuki vo divjo nalelje potocno vo neposredna blizina na poranesen mini market ,kukite se trosptatni lepeni sekoja ima po 8 sobi i se povolni za golemi semejstva cena po dogovor,

ПОДГОТВЕНИ -Financing: СОСТОЈБА многу

ПОДГОТВЕНИ -Financing: СОСТОЈБА многу

Продавам Плац во Крива Паланка

едноставна здраво да ви помогне да се надминат вашите финансиски грижи и разни да се соочат со вашите цели за иднината во амбиент, без тешкотии, јас ги достават до вас заем понуда кредит...

Prodavam nov stan

Prodavam nov stan

Продавам Стан во Скопје

Stanot e sproti voeniot bazen, 71m2, trosoben so banja i gostinsko wc kako i shpajz. se naogja na 4ti kat od 7, na jugoistochna strana. ima klima ured.

ИТНО продавам куќа во Бутел 1

ИТНО продавам куќа во Бутел 1

Продавам Куќа во Скопје

итно продавам куќа на ул. бутелска. куќата има дворно место 443 м2. има приземје пола е подрум пола гаража. има прв спрат кујна дневна трпезарија две спални и еден тоалет. вториот спрат е со...

ИТНО продавам куќа во Бутел 1

ИТНО продавам куќа во Бутел 1

Продавам Куќа во Скопје

итно продавам куќа на ул. бутелска. куќата има дворно место 443 м2. има приземје пола е подрум пола гаража. има прв спрат кујна дневна трпезарија две спални и еден тоалет. вториот спрат е со...

Страница 1 од 1104, прикажани 20 од вкупно 22063 записи 1 2 3

Најави се:

Е-маил:


Лозинка:


Заборавив лозинка