Барај:

Тип на Оглас:

Тип Недвижнина:

Град:

Централна позиција:

Радиус во километри:

Клучни зборови:Барам Дом, Бесплатен пребарувач/огласувач на недвижнини во Македонија

Rss

Пребарување: Продавам

Страница 1 од 1105, прикажани 20 од 22086 записи 1 2 3

Продавам нов наместен стан во Кисела Вода на Чешма

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

продавам нов наместен стан во кисела вода на чешма,со прекрасна локација,во мирно маало, не е на главна улица, а сепак многу блиску до центарот на градот. станот е комплетно опремен и би бил...

Се продава

Се продава

Продавам Стан во Скопје

се продава стан од 47 m2 на одлична локација во автокоманда со две спални соби реновиран. цена по договор .контакт телефон 071273273

Stan vo Kisela Voda

Stan vo Kisela Voda

Продавам Стан во Скопје

Luksuzno opremen stan vo dvokatna zgrada vo kisela voda na prizemje od 81m2 i 20m2 stanben prostor vo suteren + podrum, suterenskiot stanben prostor e vo postapka na legalizacija, moznost za katna...

Se prodava kukja vo dolno Sonje

Продавам Куќа во Скопје

Продавам Куќа во Скопје

Se prodava kukja vo dolno sonje so povrsina od 98m2, so dnevna, trpezarija i tri spalni. ima voda, struja i satelitska. zemjenata povrsina okolu kukjata e 930m2. cena po dogovor, a moze i zamena...

Se prodava kukja vo dolno Sonje

Продавам Куќа во Скопје

Продавам Куќа во Скопје

Se prodava kukja vo dolno sonje so povrsina od 98m2, so dnevna, trpezarija i tri spalni. ima voda, struja i satelitska. zemjenata povrsina okolu kukjata e 930m2. cena po dogovor, a moze i zamena...

Se prodava 2 soben stan vo Centar

Se prodava 2 soben stan vo Centar

Продавам Стан во Скопје

Se prodava 68m2 stan vo centar-debar malo

Se prodava stan vo Centar

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

Agencija impuls prodava stan na ul. aminta treti br. 60, pomegju holandska i grcka ambasada. stanot e so povrsina od 44m2, 2 soben, so centralno greenje, se naogja na 6 kat od 6 i ima lift. ...

Stan aerodrom nova gradba 45 m2

Stan aerodrom nova gradba 45 m2

Продавам Стан во Скопје

Stan aerodrom nova gradba 45 m2 so edna spalna.vseliv juni 2015

Се продава стан во стар Аеродром

Се продава стан во стар Аеродром

Продавам Стан во Скопје

се продава стан во стар аеродром, со површина од 31м2 ( со една посебна соба).

PRODAVAM STAN OD 44 M2

PRODAVAM STAN OD 44 M2

Продавам Стан во Скопје

Se prodava stan od 44 m2 vo novo lisice, novite zgradi pozadi benziskana stanica na makpetrol. stanot e na vtor kat od vkupno sedum, so posebna spalna soba i terasa. cista dokumentacija.cena po...

fevruarski pohod

fevruarski pohod

Продавам Стан во Скопје

Se prodava stan od 44m2 na vtor sprat vo novo lisice pozadi benziskata stanica na makpetrol. stanot e na odlicna lokacija, ima posebna spalna soba i terasa. cena po dogovor !!! kontakt...

lesna industrija

lesna industrija

Продавам Обработлива Површина во Кочани

Plac za gradba na industriski objekt komunalii=o denari'na asfalt zagraden.struja i voda na vrata-ramnet,vednas pogoden za gradba.vednas do patot kocani stip kaj diskoteka escape.

Ексклузивно: Стан во Аеродром (53м2) Локација: Палма

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

се продава стан во срцето на аеродром, одалечен само 1 km од центарот на градот. станот е со површина од 53 м2 (1 кат), и има централно греење. локација: позади слаткарница палма (ул. владимир...

ПРОДАВАМ 3-СОБЕН СТАН БЛИЗУ ЦЕНТАР

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

продавам 3 собен стан од 66м2,( 2 одвоени спални, дневна со трпезарија и кујна, 1 бања, ходник, 2 тераси-1 преградена) добар распоред, со прекрасен поглед и на водно и кон парк, спроти симпо на...

Prodavam Stan 65m2

Prodavam Stan 65m2

Продавам Стан во Битола

Prodavam stan od 65 m2, vo nova bitola, vo blizina na vero. stanot e na prvi kat. cena po dogovor

МНОГУ ПОВОЛНО - стан во Ѓ.Петров

МНОГУ ПОВОЛНО - стан во Ѓ.Петров

Продавам Стан во Скопје

Mnogu povolno prodavam stan na ul. gjorce petrov vo zgrada na glavnata ulica, 5/5 kat, 100m2 i dve terasi, sever/jug, podrum 6m2, so sopstveno parno na struja so 18kw kotel i grejni tela,...

Sava Kovacevik 101A

Продавам Стан во Скопје

Продавам Стан во Скопје

Stanot se naogja vo neposredna blizina na posledna 24 k.voda na ekstra lokacija, tivka sredina, ubav pogled, cist vozduh i mir sto e retkost za skopje. duplex e dolniot kat e 53, a gorniot 83. ima...

Se prodava lozje sorta vranec. cena po dogovor. ribarci-korijski pat

Se  prodava lozje sorta vranec. cena po dogovor. ribarci-korijski pat

Продавам Стан во Кавадарци

Se prodava lozje sorta vranec.cena po dogovor. ribarci-korijski pat

Се продава стан во Карпош 2

Се продава стан во Карпош 2

Продавам Стан во Скопје

се продава стан во карпош 2, во непосредна близина на електро-машински факултет. станот се наоѓа на прв кат, во реновирана зграда, со парно и лифт. станбената површина изнесува 50м2 а останатиот...

Продавам

Продавам

Продавам Плац во Скопје

се продава плац со куќа во населба влае општина карпош.се наоѓа близу до градинката и е десет минути оделена од центар.идеална е за градба на семејна куќа и други инвестиции.има уредни...

Страница 1 од 1105, прикажани 20 од вкупно 22086 записи 1 2 3

Најави се:

Е-маил:


Лозинка:


Заборавив лозинка